Jesteśmy dumni, że możemy ogłosić nasz najnowszy konkurs, ,,Dobroczyńca Nadziei”. Ten konkurs jest dedykowany wszystkim niezwykłym osobom, które pracują w organizacjach pozarządowych, grupach nieformalnych przy organizacjach pozarządowych oraz w placówkach samorządu lokalnego i codziennie dają z siebie wszystko, aby przyczyniać się do dobra wspólnego.

logo dn duze

"Dobroczyńca Nadziei" to wyjątkowa okazja, aby docenić i nagrodzić te osoby za ich nieocenioną pracę. Jeśli jesteś jednym z tych niezwykłych ludzi, lub znasz kogoś, kto zasługuje na uznanie, zapraszamy do wzięcia udziału!


Jak wziąć udział?

Kandydatów do tytułu „Dobroczyńca Nadziei„ mogą zgłaszać: organizacje pozarządowe, instytucje publiczne, grupy nieformalne, firmy, związki wyznaniowe oraz osoby fizyczne (pod warunkiem wskazania organizacji/instytucji mogącej udzielić referencji) poprzez przesłanie karty zgłoszeniowej dostępnej na naszej stronie internetowej. w zgłoszeniu należy m.in. opisać doświadczenia, sukcesy i wyzwania kandydata z jakimi się spotkał pracując na rzecz dobra wspólnego.

Termin

Zgłoszenia przyjmujemy do 30.11.2023 (włącznie) na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres ul. Plac Szkolny 16a, 62-400 Słupca lub dostarczyć osobiście do Biura LGD, ul. Plac Szkolny16a, 62-400 Słupca

Link do Regulaminu i Karty zgłoszeniowej: http://unianadwarcianska.pl/konkurs-o-tytul-dobroczynca.../

Czekamy na Twoją historię. Dołącz do nas i stań się Dobroczyńcą Nadziei!

Stowarzyszenie „Unia Nadwarciańska”.