Drodzy Mieszkańcy,  jest nam bardzo miło, że już od dawna możecie korzystać z usług INEA. Zależy nam, aby wszyscy w Państwa gminie, którzy są w zasięgu sieci światłowodowej INEA, mogli korzystać z niezawodnego symetrycznego Internetu światłowodowego o prędkości 1 Gb/s. 

baner s

Teraz, kiedy nasz dom stał się ponownie całym naszym światem, szybki i niezawodny Internet, elastyczna telewizja i możliwość stałego kontaktu z bliskimi to obowiązkowe wyposażenie domu.

W trosce o Państwa komfort i zaspokojenie potrzeb, pracownicy INEA wyruszają w teren, aby zaoferować mieszkańcom Internet światłowodowy od ręki. Wszystko jest gotowe i czeka na podłączenie do Państwa domu. Wystarczy się zdecydować. A to wszystko w specjalnej ofercie.

Nasi klienci cieszą się pełną swobodą usług telekomunikacyjnych, na jednym rachunku. Najszybszy Internet w Polsce, oferta telewizji HIWAY w jakości 4K z paczkami kanałów, które możesz dodawać i odejmować, kiedy chcesz. W naszej telefonii komórkowe serwujemy rozmowy bez ograniczeń i 10GB Internetu mobilnego to tylko niektóre z zalet dołączenia do świata INEA. 

Ty też możesz zadbać o swój komfort, w bezpieczny sposób. 

Zamów już teraz naszą wizytę bez wychodzenia z domu: 732 44 88 44

 

Katarzyna Adamiak

Communication Specialist INEA