Władze Samorządowe Gminy i Miasta Witkowo kadencji 2014-2018

Drukuj

Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo - Marian Gadziński

Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo - mgr Marian Gadziński
(od 2016 r.)

 

Krzysztof Szkudlarek Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo

Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo - ś.p. Krzysztof Szkudlarek
(od 1994 r. do 2015 r.)

 

Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo - mgr Marian Gadziński
(od 1996 r. do 2015 r.)

 

Sekretarz Gminy i Miasta Witkowo - Elżbieta Kiełpińska

Sekretarz Gminy i Miasta Witkowo
mgr inż. Elżbieta Kiełpińska

Skarbnik Gminy i Miasta Witkowo - Halina Rzepecka

Skarbnik Gminy i Miasta Witkowo
mgr Halina Rzepecka

Rada Miejska w Witkowie kadencji 2014-2018

Drukuj

Piotr Jóźwik Przewodniczący Rady Miejskiej

 

  1. Andrzejaszek Monika
  2. Biadasz Marek
  3. Bosacki Franciszek
  4. Czaplicki Eugeniusz
  5. Jóźwik Piotr - Przewodniczący Rady Miejskiej
  6. Kaźmierczak Grzegorz
  7. Kowalski Adam
  8. Kwapich Ireneusz - Wiceprzewodniczący RM
  9. Loranc Anna
  10. Mucha Henryk
  11. Popek Roman
  12. Szymański Paweł
  13. Śliwecki Tadeusz
  14. Walczak Marian - Wiceprzewodniczący RM
  15. Wiatrowski Marek (od 29.04.2016 r.)

Grabowski Łukasz (do 7.01.2016 r.)

 

Rada Miejska w Witkowie kadencji 2014-2018

Od lewej stoją:  Roman Popek, Grzegorz Kaźmierczak, Paweł Szymański, Henryk Mucha, Monika Andrzejaszek, Eugeniusz Czaplicki, Piotr Jóźwik (Przewodniczący Rady), Marian Walczak, Marian Gadziński (Burmistrz), Ireneusz Kwapich, Anna Loranc, Adam Kowalski, Franciszek Bosacki, Marek Biadasz, Tadeusz Śliwecki.

 


Komisja Rewizyjna

1. Marek Biadasz Przewodniczący Komisji
2. Roman Popek Z-ca Przewodniczącego
3. Tadeusz Śliwecki
4. Eugeniusz Czaplicki
5. Henryk Mucha

 


Komisja Finansów i Rozwoju Społeczno-Gospodarczego

1. Grzegorz Kaźmierczak Przewodniczący Komisji
2. Franciszek Bosacki Z-ca Przewodniczącego
3. Paweł Szymański
4. Anna Loranc
5. Marian Walczak
6. Ireneusz Kwapich
7. Marek Biadasz
8. Wiatrowski Marek

 


Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Przestrzegania Porządku Publicznego

1. Ireneusz Kwapich Przewodniczący Komisji
2. Grzegorz Kaźmierczak
3. Eugeniusz Czaplicki Z-ca Przewodniczącego
4. Roman Popek
5. Monika Andrzejaszek
6. Adam Kowalski
7. Paweł Szymański

 


Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Opieki Społecznej

1. Tadeusz Śliwecki Przewodniczący Komisji
2. Henryk Mucha
3. Monika Andrzejaszek
4. Franciszek Bosacki
5. Adam Kowalski Z-ca Przewodniczącego
6. Anna Loranc
7. Marian Walczak
8. Piotr Jóźwik
9. Wiatrowski Marek

Jesteś tutaj Władze Samorządowe