I Turniej w piłkę siatkową służb ratowniczych w Mielżynie

8 lutego br. odbył się I Turniej w piłkę siatkową służb ratowniczych w Mielżynie. Organizatorami turnieju byli OSP Mielżyn i OSP Wiekowo.

I Turniej w piłkę siatkową służb ratowniczych w Mielżynie

Patronat honorowy objął Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo – Marian Gadziński. Celem turnieju była popularyzacja piłki siatkowej wśród strażaków i młodzieży oraz  integracja strażaków-ratowników OSP i PSP, jak również młodzieży z terenu gminy Witkowo. Krzewienie sportu i kultury fizycznej oraz zdobyte sprawności na pewno zostaną wykorzystane podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. W turnieju uczestniczyły 4 jednostki z terenu gminy Witkowo: OSP Mielżyn, OSP Wiekowo, OSP Witkowo, OSP Skorzęcin oraz jednostka ratowniczo-gaśnicza z Gniezna.

Wyniki Turnieju:

I miejsce OSP Mielżyn -  Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo Mariana Gadzińskiego,

II miejsce JRG Gniezno -  Puchar Prezeza Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Witkowie Mariana Łukowskiego,

III miejsce  OSP Skorzęcin - Puchar Komendanta Gminnego ZOSP RP w Witkowie Mariusza Janowicza,

IV miejsce OSP Wiekowo,

V miejsce OSP Witkowo.