w img 5659

25 stycznia – w miniony piątek w Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka odbyło się noworoczne spotkanie witkowskiego samorządu z przedsiębiorcami z terenu Gminy i Miasta Witkowo.

Tego typu spotkania organizowane są od 2017 roku. Z każdym rokiem liczba uczestniczących w nich podmiotów wzrasta. Istota tego przedsięwzięcia sprowadza się do podsumowania minionego roku. Dotyczy to przede wszystkim inwestycji realizowanych przez samorząd. Ma wtedy również miejsce prezentacja planów i zamierzeń inwestycyjnych na kolejny rok. Spotkanie jest również okazją do wymiany opinii i poglądów przez przedstawicieli lokalnej przedsiębiorczości.

w g img 5644

Nie ma co ukrywać, że dla gminy Witkowo rok 2018 był rokiem szczególnym, zarówno ze względu na 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, 100. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego oraz 655-lecie istnienia Witkowa, ale także realizowane zadania inwestycyjne, wydarzenia kulturalne i społeczne.

W specjalnie przygotowanym na to spotkanie wystąpieniu Marian Gadziński – Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo wskazał na zasadniczą rolę lokalnych przedsiębiorców, którzy poprzez swoją aktywność kształtują miejscową gospodarkę, zapewniają miejsca pracy i gwarantują systematyczny rozwój naszej lokalnej wspólnoty. Włodarz naszej Gminy podziękował wszystkim za współpracę oraz życzył obecnym wielu sukcesów zawodowych oraz pomyślności w życiu prywatnym. Oficjalną część spotkania zakończył występ artystyczny Zespół Acoustic LEE.

w g img 5666

Wspólny wieczór był okazją do budowania dobrych relacji przedsiębiorców z samorządem oraz wyznaczania nowych celów na rozpoczynający się rok. Przybyłym dziękujemy za obecność i do zobaczenia.

Zapraszamy do galerii