w dsc 9520

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Gminy i Miasta Witkowo mieliśmy zaszczyt gościć finalistkę 2 edycji The Voice Senior – Panią Barbarę Parzeczewską.

Na zaproszenie Burmistrza – Mariana Gadzińskiego odbyło się spotkanie przy kawie, były gratulacje, życzenia, a także wręczono okolicznościowy upominek.

w dsc 9504

Ostatni odcinek można było zobaczyć 6 lutego na antenie TVP 2. To właśnie tego dnia Pani Basia najpierw zaśpiewała „Black Velvet”, a następnie „I Will Survive”. W obu wykonaniach pokazała niezwykły profesjonalizm i energię.

w dsc 9523

W pierwszej części Jurorzy wybrali najlepszą czwórkę, w drugiej odbyło się głosowanie SMS-owe, w którym zwyciężczynią została Pani Barbara z drużyny Andrzeja Piasecznego.

Gmina Witkowo ma zatem powody do dumy, będziemy kibicować i trzymać kciuki za dalsze sukcesy Pani Basi.