Szanowni Rolnicy!

Na terenie naszej Gminy, podobnie jak w całym kraju, od 1 września 2020 r. trwa Powszechny Spis Rolny. Data zakończenia spisu to 30 listopada 2020 r. Jest to największe i najważniejsze badanie polskiego rolnictwa. Udział w spisie rolnym jest obowiązkowy dla wszystkich użytkowników gospodarstw rolnych. Informacje zebrane w spisie są potrzebne, żeby ocenić stan polskiego rolnictwa i móc kształtować politykę rozwoju wsi i rolnictwa w Polsce, jak i w naszych małych ojczyznach, jakimi są gminy.

APEL DO ROLNIKÓW – SPIS ROLNY 2020!!! NIE WARTO CZEKAĆ NA OSTATNIĄ CHWILĘ!!!

Dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich użytkowników gospodarstw rolnych z terenu Gminy Witkowo, do wzięcia udziału w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 r.

Spisu można dokonać między innymi przez:

  • Internet za pośrednictwem strony:  https://spisrolny.gov.pl
  • Kontakt telefoniczny z infolinią spisową dzwoniąc na numery tel. dedykowane dla powiatu gnieźnieńskiego 67 35 27 203, 67 35 27 207, 67 35 27 208 lub na ogólnopolski  numer tel. 22 279 99 99.

Z użytkownikiem gospodarstwa rolnego, który nie skorzysta z żadnej z wymienionych opcji skontaktuje się telefonicznie Gminny Rachmistrz Spisowy.

Nie czekajcie Państwo do ostatniej chwili! Apeluję do Państwa abyście dokonali spisu samodzielnie przez Internet lub dzwoniąc na infolinię, lub też odbierając telefon od Rachmistrza.

Gminny Komisarz Spisowy

Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo

Marian Gadziński